5 May. 2024.

Primorac u drugom poluvremenu slomio otpor Katara

Kotorski derbi na startu polufinalnog turnira Kupa Crne Gore pripao je Primorcu.

Izabranici Ranka Perovića su u prvom meču turnira u Budvi savladalali Kataro rezultatom 16:8.

Dvije četvrtine je Kataro parirao, imao gol ili dva minusa, ali je u nastavku do izražaja došao veći kvalitet "starijeg brata".

-Krenuli smo nervozno, vidjelo se da odavno nismo igrali. Poslije je išlo kako treba, ali nismo u dobroj formi.

Premalo treniramo, nemamo uslove ni prostor za treninge i hvala Budvanskoj rivijeri što nam omogućava da koliko-toliko treniramo-rekao je Perović.

-Mladi smo, nismo ni uigrani. Zato u ovom momentu ne možemo nikom da prijetimo-dodao je Perović.

Najefikasniji u Primorcu su bili Dušan Matković i Aljoša Mačić sa po pet golova.

U Kataru se istakao Marko Mršić sa tri pogotka.

-U prvom dijelu smo imali dobar napad, ali ne i odbranu. Nedostatak centra je kasnije došao do izražaja, ali ovo je naša realnost.