Državni sekretar MUP-a: Novinar Sead Sadiković u ovom trenutku žrtva
Pandemija COVID-19 ukazala na neophodnost sistemskog pristupa i otvorenog dijaloga o zajedničkom odgovoru društva na nasilje, a posebno o neophodnosti pune integracije ženskih nevladinih organizacija koje pružaju podršku ženama žrtvama nasilja u sistem