Mornar ostao bez boda u 93. minutu

Izvor, foto: FSCG

Autor: Danilo Vukotić

Nastavak sezone u Telekom 1.CFL donio je dosta uzbuđenja.

Lider Sutjeska savladala je posljednjeplasiranu Zetu u Golubovcima sa 1:0. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Marko Matanović u 82. minutu meča.

Gol u finišu bodove je donio i fudbalerima Budućnosti u duelu sa Mornarom - 2:1.

Momčilo Raspopović pogodio je u 57. minutu za vođstvo domaćina, da bi šest minuta kasnija Aleksandar Vujačić poravnao udarcem sa bijele tačke.

Kad se činilo da će se pod Goricom završiti remijem, Andrija Ražnatović zatresao je mrežu za pobjedu, ali i preuzimanje drugog mjesta na tabeli.

Dečić je upisao poraz na gostovanju Jezeru u Danilovgradu - 4:2. Argentinac Rodrigo Faust postigao je dva gola u prvom zvaničnom meču za ekipu iz Plava, za koju su golove postizali i Armin Bošnjak i Aldin Adžović.

Na drugoj strani pogađali su Kristijan Vulaj i Aleksa Marušić.

Do vrijedne pobjede stigla je i Iskra na gostovanju Rudaru - 3:0. Već u šestom minutu Balša Sekulić je zatresao mrežu Pljevljaka, da bi u nastavku precizni bili Vilijan i Mihailo Perović.

Zanimljivo je bilo i u duelu Podgorice i Petrovca - 2:2. Sva četiri gola postignuta su u prvom poluvremenu i to od strane dva igrača.

Admir Adrović pogađao je za Podgoricu, a Jovan Vujović za Petrovac.